MİSYON – VİZYON – HAKKIMIZDA

MİSYON

Türk iş dünyasına yaratıcı, araştırmacı, yenilikçi, global vizyona sahip, lider insan kaynağı yetiştirilmesine destek vermek amacıyla yetenekli öğrencileri yurt dışına gönderimini sağlamak.

VİZYON

Türkiye’ye ve Türk iş dünyasına değer katacak insanlar yetiştirmeye yardımcı olmak.

HAKKIMIZDA

Babi Eğitim Koçluğu olarak 2016'dan beri Türkiye'den Makedonya,Ukrayna ve daha birçok Avrupa ülkesine öğrenci kayıtlarımızla birlikte kısa bir sürede Türkiye'de eğitim koçluğu olarak ön planda olmayı başardık. Profesyonel bir çalışma disipliniyle ve titizlikle yılda yaklaşık 30 öğrenci kaydı alarak farkımızı ortaya koyduk.

Öğrencilerimizin tüm kayıt ve evrak işlerini hallediyoruz. Belirli eğitim koçlarımızın öğrencilerimizin yaşadıkları şehirlere gitmesini, aileleriyle görüşmesini, merak ettikleri sorularını yanıtlamasını sağlıyoruz.

Şehrinize gelen eğitim koçumuz aynı zamanda gerekli evrakları sizlerden alarak sizlere geri dönüş sağlamaktadır. Kayıtlar yapıldıktan sonra öğrencilerimizle her dakika iletişimde kalarak uygun tarihe isterlerse uçak isterlerse otobüs bileti aldırıyoruz. Türkiye'den ayrıldıktan sonra ÜSKÜP/KİEV havaalanlarında hazır bekleyerek gelen öğrencilerimizi karşılayıp özel araçlarımızla alıyoruz.

Kısa bir yolculuk sonrası öğrencilerimizi daha önceden ayarlanan evlerine yerleştiriyoruz.

Top